Občerstvení na palubě Českých aerolinií

Krátké linky po Evropě a na Blízký východ

Gourmet menu - teplé menu s kuřecím masem servírované na palubě ČSA

Cestovní třída Business

Jako naši prémioví zákazníci cestující ve třídě Business máte prvotřídní občerstvení v ceně letenky. Menu vedle tradičního uvítacího přípitku zahrnuje předkrm, teplé jídlo, salát, dezert, máslo a čerstvé pečivo, vždy servírované na porcelánu. K dispozici je vám také neomezený výběr studených a teplých nealkoholických i alkoholických nápojů.

Hlavní chod je na ranních letech servírován formou teplé snídaně.

Gourmet menu - studené menu s kachním masem servírované na palubě ČSA

Cestovní třída Economy

Na krátkých linkách po Evropě a na Blízký východ poskytujeme bezplatné občerstvení pouze cestujícím s letenkou zakoupenou v cenovém balíčku FLEX. Cestující s letenkami LITE nebo PLUS si mohou předem objednat jídla z naší nabídky GOURMET MENU či si zakoupit lehký snack a nápoje přímo na palubě.

Lehký snack v ceně letenky

Máte-li letenku zakoupenou v cenovém balíčku FLEX, během letu vám nabídneme krabičku s lehkým snackem, který zahrnuje obloženou ciabattu s kuřecím masem, sušenku nebo malou čokoládu a vodu. Letenku je nutné zakoupit 54 hodin před odletem. Uvedené občerstvení je již zahrnuto v ceně letenky. Pokud si ale přejete studené či teplé GOURMET MENU, můžete si je zakoupit.

Objednejte si teplé nebo studené jídlo předem

Pokud jste si zakoupili letenku v cenových balíčcích LITE nebo PLUS, ale také FLEX, můžete si k ní kdykoliv podle vašich preferencí doobjednat některé ze studených nebo teplých jídel naší aktuální nabídky GOURMET MENU, nejpozději ale 24 hodin před odletem. Ke každému zakoupenému GOURMET MENU vám na palubě bezplatně nabídneme rovněž jeden nealkoholický nápoj. Objednejte si GOURMET MENU on-line zde.

Placené palubní občerstvení MENU-ON-BOARD 

Nestihli jste si před odletem objednat studené nebo teplé GOURMET MENU? Máte během letu chuť na nápoj nebo něco malého k snědku? Na pravidelných linkách provozovaných Českými aeroliniemi a Smartwings si můžete během letu vybírat z nabídky občerstvení MENU-ON-BOARD a zakoupit si například teplé hlavní jídlo, francouzský slaný koláč quiche, či panini, které vám palubní personál ohřeje či rozpeče přímo na palubě. V nabídce máme také obložené bagety, tvarohový dort a výběr z lehkých slaných či sladkých snacků. Objednat si můžete teplé nebo studené nealkoholické či alkoholické nápoje včetně tradičního českého piva, vín či šampaňského. Máme pro vás také několik variant zvýhodněných menu.

Přijímáme kreditní i debetní karty a hotovostní platby v českých korunách.

Palubní občerstvení MENU-ON-BOARD je k dispozici na všech pravidelných linkách provozovaných Českými aeroliniemi a Smartwings na krátkých tratích v rámci Evropy, na Blízký a Střední východ a do severní Afriky.